Menu

Jakie firmy pożyczkowe dają dobre oferty?

Wychodzimy z założenia, że pożyczanie pieniędzy wcale nie musi być ani drogie, ani nie musi pozbawiać nas, konsumentów, dodatkowych pieniędzy, jeśli i tak nie mamy ich za dużo. Masz pełne prawo korzystać z dowolnej propozycji dowolnego przedsiębiorstwa, jakie znajdziesz na rynku, a więc w pierwszej kolejności rozpatruj te oferty, które są całkowicie darmowe. Jest to jak najbardziej możliwe, dlatego nie musisz, a nawet nie powinieneś się ich obawiać. W chwili obecnej podobne oferty można znaleźć u około 20 różnych przedstawicieli para banków. Oczywiście wszystkie te oferty znajdziesz dokładnie opisane w naszym serwisie.
Rynek pożyczek online jest ogromny i naprawdę bardzo szeroki – oczywiście możesz prześwietlać go zewsząd na wszystkie strony, jednak największą pewność co do rzetelności firmy oraz jakości produktów, usług i samej pożyczki znajdziesz jedynie u tych najlepszych. Poniżej znajdziesz informacje związane z trzema najlepszymi obecnie na rynku para bankami oraz kilka praktycznych wskazówek związanych z ich ofertą.

Wonga

Nie bez powodu to właśnie jedna z najczęściej i najchętniej przybieranych przez konsumentów firm parabankowych, oferujących pożyczki na dobrych warunkach, w tym również darmowe chwilówki. W ich przypadku pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa, a jedyne koszty, jakie poniesiesz, związane będą z aktywacją konta w serwisie internetowym firmy oraz zweryfikowanie swojej tożsamości za pomocą przelewu bankowego, opiewającego na kwotę 10 zł. W przypadku tego pożyczkodawcy możesz liczyć na 1500 złotych pożyczki w przeciągu aż sześćdziesięciu dni, a więc dwa razy dłużej, niż w wielu klasycznych przypadkach. To szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku wszystkich tych, którzy ze spłacaniem w krótkich terminach mają problemu lub dla tych, którzy wiedzą, że jeden miesiąc kalendarzowy to zdecydowanie za mało dla ich potrzeb. Zwykle w przypadku przedłużania terminu spłaty o kolejne trzydzieści dni może kosztować 300 złotych, a czasem nawet więcej. Korzystanie z tej firmy jest więc korzystne również z tego względu – jeśli ma to być twoja pierwsza pożyczka, śmiało możesz właśnie na niej sprawdzić swoje możliwości. To również dlatego Wonga pojawia się bardzo często na najwyższych miejscach rankingów na najlepszy produkt pożyczkowy.

Vivus

Musisz poznać również tę firmę, jeśli zamierzasz w przyszłości korzystać z usług firm pożyczkowych, ponieważ to kolejny mocny zawodnik. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów i tych ostatnich z miesiąca na miesiąc stale przybywa, co samo w sobie powinno być dla ciebie cenną wskazówką przy wyborze oferty dla siebie. Szeroki wachlarz możliwości oraz niezwykle tanie, jak na tę branżę, kwoty za przedłużenie to jedna z najmocniejszych stron tego pożyczkodawcy. Przedłużenie nawet darmowej pożyczki o kolejne trzydzieści dni jest darmowe. W przypadku Vivusa mamy do czynienia również ze sporą sumą do pożyczenia już przy pierwszym spotkaniu – gotówka dostępna dzięki firmie to nawet 3 000 złotych, więc dwukrotnie więcej, niż bywa zwykle. Z tego względu Vivus zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce na liście najlepszych firm pożyczkowych, z jakich można skorzystać również przez Internet.

NetCredit

Również jest w stanie udzielić pożyczki na podobnych warunkach co do kwoty, co Vivus. Ta konkretna firma szczyci się błyskawicznym przelewaniem pieniędzy na konto swojego klienta, a także prostymi i czytelnymi zasadami korzystania ze środków, które się otrzymało. Do zdobycia potrzebnej gotówki wystarczy dosłownie kwadrans spędzony przed ekranem komputera. Darmowa pożyczka w tym przypadku może wynieść 2 000 złotych, jednak na spłatę masz standardowe trzydzieści dni kalendarzowych. Jedynym mankamentem tej oferty jest konieczność zdążenia ze spłatą w wyznaczonym terminie, ponieważ przedłużenie na kolejny miesiąc będzie kosztowało pożyczkobiorcę 600 złotych.
W przypadku takich właśnie ofert, w których istnieje ryzyko zapłacenia więcej, niż to było pierwotnie przewidziane, konieczne jest dokładne przemyślenie, czy jesteś w stanie podołać ze spłatą takiego zobowiązania. Warto również przemyśleć, czy lepszą opcją nie jest wzięcie pożyczki na mniejszą kwotę, na przykład w Wonga, ale na znacznie bezpieczniejszych i pewniejszych warunkach, gdzie jeśli nie zdążysz ze spłatą w ciągu trzydziestu dni, konsekwencje nie będą bardzo drastyczne dla twojego – i tak już nadszarpniętego – budżetu. Jeśli oferta ci nie odpowiada, nie decyduj się na nią tylko dlatego, że większość ludzi z niej korzysta. Na rynku pożyczkowym jest dzisiaj na tyle dużo firm, że w którymś momencie z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie propozycję.